Felületre szerelhető fém NC nyitásérzékelő szekcionált kapukhoz
Az 5C-55AL egy felületre szerelhető, nagy méretű, fém nyitásérzékelő szekcionált kapukhoz. Reed relés NC kontaktus (2 vezetékes), tehát zárt ajtó esetén ad rövidzárat. Ideális beléptető rendszerek számára az ajtóállapot visszajelzésére.
Letöltések
További adatok
| Nyitásérzékelő típusa | NC (zárt ajtó esetén rövidzár), Reed-relés |
|---|---|
| Maximális érzékelési távolság | 55 mm |
| Bekötés típusa | vezetékes |
| Érzékelő mérete | 105 x 37,5 x 9,5 mm |
| Terhelhetőség | 0,1 A @ 12 V DC (0,12 W) |
| Szerelési mód | felületre |
| Javasolt felhasználás | fém ajtókhoz, szekcionált kapukhoz |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Bruttó súly | 0,29 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...