Felületre szerelhető NC nyitásérzékelő LED visszajelzéssel
5C-59D
Az 5C-59D egy felületre szerelhető, nagy méretű, nyitásérzékelő. Reed relés NC kontaktus (2 vezetékes), tehát zárt ajtó esetén ad rövidzárat. Ideális beléptető rendszerek számára az ajtóállapot visszajelzésére. Visszajelző LED-del rendelkezik.
Nettó:
3 480 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
4 420 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Nyitásérzékelő típusa | NC (zárt ajtó esetén rövidzár), Reed-relés |
|---|---|
| Maximális érzékelési távolság | 50 mm |
| Bekötés típusa | vezetékes |
| Érzékelő mérete | 106 x 16 x 16mm |
| Terhelhetőség | 0,1 A @ 12 V DC (0,12 W) |
| Szerelési mód | felületre |
| Javasolt felhasználás | műanyag ajtókhoz, fém ajtókhoz, fa ajtókhoz |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Bruttó súly | 0,06 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...