Hőmérséklet érzékelő modul
ARS-TEMPMOD
A testhőmérséklet érzékelővel felszerelt fémdetektor kapuval megelőzhető, hogy a biztonsági területre fegyverrel, vagy lázas betegen be lehessen lépni. Az általános fémdetektor kapu az 50 g-nál nagyobb tömegű fém tárgy kijelzésére szolgál.
Nettó:
310 000 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
393 700 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 100 - 230 V |
|---|---|
| Táp típusa | AC |
| Termékcsalád | testhőmérséklet érzékelő egység |
| Érzékelő típusa | infravörös (IR) - testhőmérséklet érzékelés |
| Érzékelési tartomány | 32°C - 42,9°C |
| Érzékelési pontosság | +/- 0,3°C |
| Maximális érzékelési távolság | 5 - 12 cm |
| Bekötés típusa | szabványos tápcsatlakozó |
| Visszajelzés | hangjelzés |
| Programozási lehetőségek | vezérlőről digitálisan |
| Ház anyaga | műanyag ABS |
|---|---|
| Egyéb funkciók | mérések számlálása |
| Telepítés helye | beltér |
| Környezeti hőmérséklet | 5°C - 60°C |
| Bruttó súly | 2,5 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | ARSENAL |
| Termék kategória | D |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...