Beépítőkeret R27A és R28A kaputelefon felületre szereléséhez
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | felületre |
|---|---|
| Felülete | porfestett |
| Anyaga | fém |
| Konzol típusa | szerelő konzol |
| Konzol funkciója | kaputelefon esztétikus szerelése |
| Méret | 129,4 x 279,4 x 37 mm |
| Kompatibilis kaputelefon | R27AD, R28A |
| Rögzítési pontok száma | 6 db |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,58 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | AKUVOX |
| Termék kategória | E+ |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...
