3m hosszú 90°-ban tört alumínium kar sorompóhoz
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | csavarkötéssel |
|---|---|
| Felülete | festett |
| Anyaga | aluminium ötvözet |
| Kar mérete és típusa | 3 m 90°-ban tört |
| Kar keresztmetszete | 45 x 100 mm |
| Kompatibilis sorompó | BXB-S20-as szervomotoros széria, BXB-S20-as gyors szervomotoros széria |
| Kompatibilis kiegészítők | védő gumi, LED szalag |
|---|---|
| Rögzítési pontok száma | 2 db |
| Bruttó súly | 5 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártó | BOOMX |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...