Esővédő fémdetektoros kapuhoz
Letöltések
További adatok
| Ház anyaga | műanyag ABS |
|---|---|
| Méret | 1040 x 400 x 170 mm |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C ~ +40°C |
| Bruttó súly | 1,5 kg |
| Garancia | 12 hónap |
|---|---|
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | ARSENAL |
| Termék kategória | D |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...