Üvegajtó megvezető - max 15 mm széles ajtókhoz
Letöltések
További adatok
| Test kivitele | alumínium |
|---|---|
| Méret | 42,3 x 24,5 x 23 mm |
| Ajtó maximális vastagsága | 15 mm |
| Szerelési mód | padlóra rögzítve |
| Javasolt felhasználás | tolóajtó rendszer kialakításához |
| Telepítés helye | beltér |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,05 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | D+ |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...