Keskeny sorompó kar - gyorssorompókhoz-4,5 m
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | csavarkötéssel |
|---|---|
| Felülete | festett |
| Anyaga | aluminium ötvözet |
| Kar mérete és típusa | 4,5 m egyenes |
| Kar keresztmetszete | 40 x 80 mm |
| Kompatibilis sorompó | BXB-S20-as gyors szervomotoros széria |
| Kompatibilis kiegészítők | védő gumi, LED szalag |
|---|---|
| Bruttó súly | 3,75 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártó | BOOMX |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...