4,5m hosszú alsó rácsos sorompó kar - balos
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | csavarkötéssel |
|---|---|
| Felülete | festett |
| Anyaga | aluminium ötvözet |
| Nyitási irány (DIN 107) | balos, rács a kar mögött |
| Kar mérete és típusa | 4,5 m alsó rácsos (balos) |
| Kar keresztmetszete | 45 x 100 mm |
| Kompatibilis sorompó | BXB-E10-es szervomotoros széria, BXB-S20-as szervomotoros széria, BXB-S18-as szervomotoros széria |
| Kompatibilis kiegészítők | védő gumi, LED szalag, kart tartó bak (fix) |
|---|---|
| Rögzítési pontok száma | 2 db |
| Bruttó súly | 11 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártó | BOOMX |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...