4m hosszú alsó felső rácsos sorompó kar - jobbos
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | csavarkötéssel |
|---|---|
| Felülete | festett |
| Anyaga | aluminium ötvözet |
| Nyitási irány (DIN 107) | jobbos, rács a kar mögött |
| Kar mérete és típusa | 4 m alsó-felső rácsos (jobbos) |
| Kar keresztmetszete | 45 x 100 mm |
| Kompatibilis sorompó | BXB-E10-es szervomotoros széria, BXB-S20-as szervomotoros széria, BXB-S18-as szervomotoros széria |
| Kompatibilis kiegészítők | védő gumi, LED szalag |
|---|---|
| Rögzítési pontok száma | 2 db |
| Bruttó súly | 13 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártó | BOOMX |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...