Öntapadós RFID matrica, 125 kHz EM HT4168 chippel
IDT-3000EM - Öntapadós RFID matrica, 125 kHz EM HT4168 chippel
Az RFID alapú rendszerek a legmagasabb szintű biztonságot garantálják. Ezen beléptetők működéséhez szükséges kiegészítő eszközök a proximity RFID kártyák, kulcstartók, karkötők.
Az IDT-3000EM egy tetszőleges felületre ragasztható, RFID chippel ellátott matrica 125 kHz EM típusú olvasókhoz. Fém felületre az RFID chip miatt nem ragasztható, bármilyen más felületen azonban gond nélkül használható, sokrétű felhasználást bizosítva. A kód nincs rányomtatva a matricára. Használata rendkívül egyszerű, néhány centiméterre tartva az olvasó antennájától tudja működtetni az olvasó reléjét.
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Chip típusa | 125 kHz EM HT4168 |
| RFID kód hossza | 26 bit |
| Memória típusa | csak olvasható |
| Típusa | matrica |
| Rányomtatott kód | Nem |
| Méret | átmérő: 25 mm vastagság: 1,5 mm |
| Minimális rendelhető darabszám | 1 db |
|---|---|
| Darabszám gyári csomagolásban | 100 db / zacskó |
| Kompatibilis olvasó | minden 125 kHz EM olvasó |
| Egyéb tulajdonság | öntapadós |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...