Valós idejű őrjárat-ellenőrző ujjnyomat-olvasóval, GPRS-szel, 4G-vel, beépített 125 kHz EM proximity olvasóval, IP67
WM-5000Z
A WM-5000Z tökéletes eszköz őrjárat ellenőrzésre. Ez az RFID olvasó GPRS és 4G kommunikációra képes, amely azonnal elérhetővé teszi a kiolvasott információkat a kezelőszoftverben. A felhőalkalmazással együtt használva a legtöbbet hozhatja ki minden funkciójából. Ujjnyomat-olvasóval rendelkezik az IP67 besorolású szigetelés pedig biztosítja a termék tömítettségét bármilyen környezetben. A professzionális kialakítás és a teljesen moduláris felépítés belső és külső ütés ellen is védelmet nyújt akár 2 méter magasból történő lezuhanás esetén is.
Nettó:
129 000 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
163 830 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | F |
|---|---|
| Frekvencia | 125 kHz |
| Anyaga | Műanyag |
| Kijelző | van |
| Kijelző típusa | pontmátrixos OLED |
| Víz- és por elleni védelem | IP67 |
| Kommunikáció | USB, GPRS, 4G |
| Üzemidő teljes feltöltéssel | A teljes töltés ~4 napos folyamatos használatot biztosít |
| Táp típusa | DC |
|---|---|
| Tápfeszültség (V) | 5 V |
| Akkumulátor típus | Li-Ion |
| Tárolt események száma | 60000 |
| Környezeti hőmérséklet | -40°C ~ +85°C |
| Súly | 223 g |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...