RFID kártya HT4168 chippel, vastag antennával - 125 kHz
IDT-1001EM+A - RFID kártya HT4168 chippel és vastag antennával, vékony - 125 kHz
Az RFID alapú rendszerek a legmagasabb szintű biztonságot garantálják. Ezen beléptetők működéséhez szükséges kiegészítő eszközök a proximity RFID kártyák, kulcstartók, karkötők.
Az IDT-1001EM+A egy vékonyabb kivitelű proximity RFID kártya, vastag antennával van ellátva, aminek köszönhetően kedvezőbb olvasási karakterisztikával rendelkezik. Ideális választás 125kHz EM típusú olvasókhoz, amelyek olvasó antennája kisebb méretű vagy gyengébb treljesítményű. Kis méretének köszönhetően könnyedén tárolható akár pénztárcában, irattartóban. Használata rendkívül egyszerű, néhány centiméterre tartva az olvasó antennájától tudja működtetni az olvasó reléjét.
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Chip típusa | 125 kHz EM HT4168 |
| RFID kód hossza | 26 bit |
| Memória típusa | csak olvasható |
| Típusa | kártya |
| Kivitel | vékony (0,8 mm) |
| Rányomtatott kód | Igen |
| Méret | 85,6 × 53,98 mm (szabvány ISO/IEC 7810 ID-1 méret), 0,8 mm vastag (hagyományos bankkártya méret) |
|---|---|
| Minimális rendelhető darabszám | 1 db |
| Darabszám gyári csomagolásban | 200 db / doboz |
| Kompatibilis olvasó | minden 125 kHz EM olvasó |
| Egyéb tulajdonság | vastag antennával rendelkezik |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...