Microméretű, vízálló segédolvasó, Wiegand 26/34, fekete - Mifare
A RS1.B-MF egy kisméretú 13.56 MHz Mifeare rendszerű segédolvasdó, amely kártyaolvasókén működik. Wiegand szabvány szerint 26 és 34 bites kommunikációval használható.
Telepítése normál 20mm furatba rejtve, egészen szűk helyekre is történhet. IP 68-es védetsége alkalmassá teszi, teljeskörű kültéri felhasználásra
Leírás
Letöltések
További adatok
| Szín | fekete |
|---|---|
| Vezérlő típusa | segédolvasó |
| RFID frekvencia | 13,56 MHz MIFARE |
| Kommunikáció | Wiegand |
| Wiegand bit hosszúság | 26 / 34 bit (vezetékkel kapcsolható) |
| Olvasási távolság | 20 mm |
| Nyitási mód(ok) | RFID kártya |
| Kódbillentyűzet? | Nem |
| LED visszajelzés | Igen |
| Buzzer visszajelzés | Nem |
| Felhasználói visszajelzés | LED |
| Irányhiba (Anti-passback) | Nincs |
| Zsiliprendszer | Nincs |
| Átjáró mód | Nincs |
|---|---|
| Többkártyás nyitás | Nincs |
| Vendégfelhasználó kezelés | Nincs |
| Tápfeszültség | 12 V |
| Tápfeszültség típusa | DC |
| Áramfelvétel | <50mA |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Telepítési hely | beltér, kültér (esővédett) |
| Védelmi mutató | IP68 |
| Méret | 19 x 20 mm |
| Garancia | 12 hónap |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...