1 csatornás 4G GSM modul
Leírás
A készülék akár 200 felhasználó, állandó vagy egyénileg korlátozott hozzáférését teszi lehetővé, dátum és idő alapján. A modul programozásáról és működtetéséről is SMS értesítéseket tud küldeni. Használható kapuk, garázskapuk, autókorlátok, kikötőbakok, villanymotorok, utcai világítás, vagy más, száraz kontaktus által működtethető elektromos készülékek automatizálásának vezérlésére. A műveletet költségmentes hanghívással hajtja végre, a modul a hívó azonosítása után elutasítja a hívást és végrehajtja a vezérlést.
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | F |
|---|---|
| Tápfeszültség | 9-24 V DC |
| Bekötés típusa | sorkapcsos |
| Csatornák száma | 1 |
| Kimenet típusa | NO/NC/COM |
| Kimenet terhelhetőség | 3 A @ 240 V AC |
| Nyitójel típusa | időzített, bistabil |
| Nyitójel hossza (Időzítés esetén) | 0,5-998 sec |
| Kommunikáció | GSM |
| Mobil applikáció | Nem |
|---|---|
| SIM kártya | Igen |
| SIM típusa | 1FF normál méretű |
| Felhasználó kapacitás | 200 felhasználó egyidejűleg |
| LED | Nem |
| Egyéb tulajdonság | Méretek: 102 x 76 x 27 mm |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
| Gyártó | BOOMX |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...