PF009007A 1 csatornás ugrókódos titkosított rádiós adó-vevő szett PC-s alkalmazással
Leírás
Ötféle üzemmóddal bír: impulzus(1mp), impulzus időzített, impulzus tartott és kétféle bistabil. Minden üzemmód az időzítő potméter különböző állásaiban érhető el. Az átlagosnál több szolgáltatással is rendelkezik a vevő, ami segítség lehet mind a beüzemelésnél, mind a mindennapi használatnál. Működése nagyon egyszerű, programozása felhasználó barát és jól átlátható. Olyan helyen optimális a használata, ahol a funkcióival összhangban, nagyszámú adót kell kezelnie a vevőnek és/vagy esetleg gyakran változó távirányító tulajdonosokkal is számolni kell. (Több bejáratú, nagy méretű ingatlanok, családi házak, lakóparkok, ipari objektumok.)
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 - 24 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | <30 mA (12V DC) |
| Maximális áramfelvétel (A) | <100 mA (12V DC) |
| Max. működési távolság (m) | 100 m (nyílt terepen) |
| Teljesítmény (W) | 0,36 W |
| Várható éves fogyasztás (kWh) | 3,15 kWh |
| Vevő antenna érzékenysége (dBm) | -105 dBm |
| Frekvencia | 433,92 MHz |
| RF kód típusa | Ugrókód |
| RF kódolás | Titkosított |
| Csatornák száma | 1 |
| Memória kapacitása | 1000 távirányító |
| Vezérelt kimenet típusa | relé (NO/NC) |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 10 A @ 30 V DC, 10 A @ 250 V AC |
| Vezérelt kimenet időzítés típusa | monostabil, bistabil, időzített |
| Vezérelt kimenet időzítése | 1-60 mp |
| Működési módok | impulzus (1mp), impulzus tartott, egygombos bistabil, távirányító szintű bistabil, időzített |
| Kompatibilis adók | SMB-T009 |
| Táphiba visszajelzés | Igen (csak hang) |
| Antenna típusa | Vezeték antenna |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Méret | 96 x 74 x 35 mm |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér |
| Ház anyaga | műanyag ABS |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C- +60°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% (nem lecsapódó) |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Ütésállóság | Nincs |
| Bruttó súly | 148 gr |
| Csomag tartalma | 1 db RF vevő, 1db adó elemmel |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | P&H |
| Távirányító gombjainak száma | 3 |
| Távirányító kivitele | Hordozható |
| Távirányító gombok védelme | Nincs |
| Távirányító funkciója | Vezérlés |
| Távirányító elem típusa | 1x LR23A |
| Javasolt elem csere ciklusa | 1 év |
| Távirányító antenna teljesítménye (mW) | 20 mW |
| Moduláció | ASK |
| Távirányító mérete | 67 x 33 x 15 mm |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...