Egygombos hordozható vagy falra rögzíthető fix kódos távirányító
Leírás
Több WBK-4xx távirányító adó-vevő szett kiegészítője lehet, amikor rögzített helyről kell megoldani valamilyen vezérlést. Az egy nagyméretű gombja az eszköz közepén egy körkörösen világító gyűrűben található. Nagyon jó megoldása lehet kisebb méretű objektumokban pánik jeladásra, akár fixen elhelyezve, akár a személyzetnél mobil jeladóként. (A rögzítéshez való csavarok NEM az eszköz tartozékai!)
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 9 V |
|---|---|
| Táp típusa | elem |
| Tápigény | állandó |
| Frekvencia | 433,92 MHz |
| RF kód típusa | Fix kód |
| Antenna típusa | Panel antenna |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Telepítés helye | beltér |
| Ház anyaga | műanyag ABS |
| Környezeti hőmérséklet | -10°C - +50 °C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% (nem lecsapódó) |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Ütésállóság | Nincs |
| Bruttó súly | 21 gr |
| Csomag tartalma | 1 db adó elemmel |
| Garancia | 12 hónap |
|---|---|
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | YLI |
| Távirányító gombjainak száma | 1 |
| Távirányító kivitele | Hordozható, Fix telepítésű |
| Távirányító gombok védelme | Nincs |
| Kompatbilis vevők | AJ-84-2, WBK-400-1-12, WBK-400-2-12/24, WBK-401-1-12, WBK-401-2-12/24 |
| Távirányító funkciója | Pánik |
| Távirányító elem típusa | 3x CR2016 |
| Javasolt elem csere ciklusa | 1 év |
| Távirányító antenna teljesítménye (mW) | 10 mW |
| Moduláció | ASK |
| Távirányító mérete | Ø 50 x 13 mm |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...