IP kaputelefon beltéri monitor kamerával
Leírás
A kaputelefonok elengedhetetlen kellékei a lakásoknak, használatukat mindenki ismeri. Választékunkban talál egy- vagy többlakásos, audió vagy videó kaputelefonokat, valamint számos bővítő modult, hogy az Önnek legmegfelelőbb konstrukciót tudja megvalósítani.
Az IP kaputelefonok jó minőségű képet és hangot biztosítanak, a rendszer felépítése rendkívül egyszerű. Javasoljuk minden olyan helyhez, ahol a kaputelefon rendszer vezetékezését ki lehet építeni, így nem okoz gondot az UTP kábel használata.
Az Akuvox C319A egy beltéri monitor cégünk által forgalmazott IP kaputelefon rendszerekhez. Androidos felületének köszönhetően használata egyszerű. Beépített kamerával rendelkezik.
![]()
Letöltések
További adatok
| Szín | fehér |
|---|---|
| Termék kategória | E+ |
| Tápfeszültség | 12V DC ; PoE |
| Fogyasztás | max 12W |
| Típusa | Video |
| Vezetékezés típusa | RJ45 ethernet |
| Kijelző típusa | 10" 1280x800 Touch screen LCD |
| Kamera típusa | CMOS, 1MP |
| Csengő bemenet | Igen |
|---|---|
| Nyelv | Angol |
| Egyéb tulajdonság | Voice assistant |
| Méret | 251 x 182.5 x 29.75 mm |
| Működési hőmérséklet | -10°C ~ +45°C |
| Páratartalom tűrés | 10~90% |
| Garancia (jogi személy esetén) | 24 hónap |
| Gyártó | Akuvox |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...