Egyajtós kétirányú hálózati beléptető központ - Wiegand/RS485/OSDP - Push SDK
Új
CCA3-1-2PLUS
A CCA3-1-2PLUS egyajtós kétirányú beléptető központ egy professzionális, online hálózati ajtóvezérlő panel, amely Push SDK kommunikációval biztosít stabil és valós idejű adatkapcsolatot. Ideális választás olyan rendszerekhez, ahol fontos a központi adatkezelés, magas biztonság és rugalmas bővíthetőség. A vezérlő külön olvasókkal használható, így teljes szabadságot kínál a rendszer kialakításában.
Nettó:
93 800 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
119 126 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Leírás
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | D |
|---|---|
| Vezérelhető ajtók száma | 1 ajtó két irány (segédolvasóval) |
| Vezérelt ajtók száma | 1 |
| Wiegand olvasók száma | 2 |
| Nyitógomb bemenetek száma | 1 |
| Nyitásérzékelő bemenetek száma | 1 |
| Segéd bemenetek száma | 1 |
| Segéd kimenetek száma | 1 |
| CAN BUS terminál | Nem |
| Kivitel | ház nélküli |
| Programozás | fizetős szoftverrel |
| PC kommunikáció | TCP/IP, RS485 |
| Kompatibilis szoftver | ZKBio CVSecurity |
| Olvasó kommunikáció | Wiegand, ZKTeco RS-485 , OSDP (v2.1.7) |
| Wiegand bemenet bitszáma | 26/34/66 bit |
| Biometrikus adatokat kezel | Nem |
| Nyitási módok | PIN, RFID, nyitógomb, QR kód, szoftver |
| Nyitási kombinációk | csak kártya, csak PIN, kártya vagy PIN, kártya és PIN |
| Nyitási időzítés | 0 ~ 254 mp |
| Bistabil mód | Nem |
|---|---|
| Beléptetési funkciók | anti-passback, zsilipvezérlés, többkártyás nyitás, átjáró mód, időzóna vezérlés, nyitva maradt ajtó figyelmeztetés, távoli ajtóvezérlés, globális funkciók egy telephelyen, globális funkciók telephelyek között, kódok/kártyák kiosztása távolról |
| Munkaidőt számol | Igen |
| Kapacitás | 100.000 felhasználó 500.000 esemény |
| Tápfeszültség | 12 V DC |
| Áramfelvétel | 1,5 A |
| Vezérlő kimenetek típusa | száraz kontakt (NC/COM) |
| Vezérlő kimenetek terhelhetősége | 3 A |
| Nyitógomb bemenet típusa | NO |
| Nyitásérzékelő bemenet típusa | NO/NC |
| Segéd kimenetek terhelhetősége | 1 A |
| Méret | 160 × 106 × 10 mm |
| Működési hőmérséklet | 0°C ~ +45°C |
| Páratartalom tűrés | 20% ~ 80% |
| Egyéb tulajdonság | beépíthető például forgóvillába, sorompóba, vagy a kompatibilis CAB4-PS5 tápegység dobozába |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE, FCC |
| Gyártó | ZKTeco |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...