Hagyományos kézi jelzésadó NO-COM kimenet, kulccsal visszaállítható - piros
A CPK-866R egy lehúzható billentyűvel aktiválható és kulccsal visszaállítható hagyományos kézi jelzésadó, mely rendelkezik NO-COM kimenettel is. Az eszköz illeszthető hagyományos tűzjelző rendszerekhez és NO-COM kontaktusának köszönhetően egyéb rendszerekhez is alkalmazható.
Jelenleg NEM rendelkezik tűzhatósági minősítéssel!
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 9 - 28 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Maximális áramfelvétel (A) | 20 mA @ 12V DC |
| Működési mód/Eszköz típusa | Kézi jelzésadó |
| Kapcsoló típusa | Mikrokapcsoló |
| Kapcsolás típusa | NO |
| Kapcsolók száma | 1 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 3A @ 30V DC |
| LED típusa | Egyszínű |
| LED színe | Piros |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Nem |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Környezeti hőmérséklet | -10°C - +50°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max.93 |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
|---|---|
| Ütésállóság | Nincs |
| Szerelési mód | felületre |
| Telepítés helye | beltér |
| Ház anyaga | műanyag ABS |
| Anyaga | Műanyag és fém |
| Méret | 140 x 105 x 45 mm |
| Bruttó súly | 218 gr |
| Csomag tartalma | csavarkészlet, kulcsok, kézi jelzésadó |
| Gyártó | YLI |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...