Tűzálló szimmetrikus, nagy tartóerejű elektromos zárfogadó (EI120)
Letöltések
További adatok
| Tűzálló | igen (EI120) |
|---|---|
| Tápfeszültség (V) | 12 V |
| Táp típusa | DC |
| Maximális áramfelvétel (A) | 200 mA (12 V) |
| Ellenállás (Ω) | 60 Ω |
| Teljesítmény (W) | 2,4 W |
| Nyitáskori fogyasztás (W) | 0 W |
| Záráskori fogyasztás (W) | 2,4 W |
| Várható éves fogyasztás (kWh) | 21 kWh |
| Töréspont (N) | 9806 N |
| Töréspont (kgf) | 1.000 kgf |
| Működési módok | szünetáramú - feszültségre zár |
| Vezérlés módja | tápmegszakítás |
| Nyitási lehetőség | vezérelt elektromos jel |
| Áramszüneti viselkedés | Fail-safe - nyitva marad |
| Termékcsalád | 52 - tűzálló, normál méret |
| Kis áramfelvételű? | igen ( ≤ 260 mA ) |
| Szimmetrikus? | igen |
| Keskeny? | nem |
| Mini? | nem |
| Radiális zárnyelv? | nem |
| Zármemória? | nem |
| Állítható zárnyelv? | igen (+4 /- 0 mm) |
| Kiiktatható? | nem |
|---|---|
| Zárnyelv érzékelés | igen |
| Visszajelzés | ajtó állapot (ajtó csukva), nyelv érzékelő |
| Visszajelzés típusa | Mikrokapcsoló |
| Ajtó állapot visszajelzés típusa | NO/NC |
| Nyitási irány (DIN 107) | univerzális |
| Felhasználási terület | tűzálló minősítés szükségessége esetén (EI120) |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Kompatibilis zárpajzs | DORCAS-BX-25, DORCAS-LX-25 |
| Telepítés helye | beltér |
| Feszülő / huzatterhelt ajtó nyitás | nem |
| Méret | 75 x 21 x 28 mm Távtartó lemezzel szerelt modelleknél 1 mm-el nagyobb a mélység. A lemez eltávolítható. |
| Rögzítési pontok távolsága | 52,5 mm |
| Várható élettartam (megfelelő karbantartással) | 200.000 nyitási ciklus |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Környezeti hőmérséklet | -25°C ~ +50°C |
| Gyakori telepítési hibák | Az elektromos zár kenésének javítására vagy megújítására a WD40 zsíroldó és korrózió eltávolító spray nem alkalmas. |
| Feszültség esés | FIGYELEM! Az eszköz rendeltetésszerű működését nagyban befolyásolja a feszültség esés. A zárnak stabil 12V DC tápellátást kell kapnia. |
| Bruttó súly | 0,26 kg |
| Garancia | 36 hónap |
| Tanúsítványok | CE, DoP |
| Gyártó | DORCAS |
| Termék kategória | H |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...