DIN sínes szünetmentes tápegység - 24 V DC 2.5 A
DR24060-02B
A DR24060-02B egy DIN sínes szünetmentes tápegység beléptetőrendszerek, elektromos zárak tápellátásának biztosítására. Állítható kimeneti feszültséggel rendelkezik, maximálisan 2,5 A-ig terhelhető. Automatikus rövidzárvédelemmel, és mélykisülés elleni védelemmel rendelkezik.
FIGYELEM! Csak fedett, száraz helyen szabad használni!
Nettó:
13 500 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
17 145 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 190 - 265 V |
|---|---|
| Táp típusa | AC |
| Kimeneti feszültség | 24V - 28V DC |
| Táp terhelhetőség (A) | 2,5A @ 24V - 28V DC |
| Tartós teljesítmény (W) | 70 W |
| Hatásfok | ~90% |
| Bekötés típusa | csavarkötés |
| Méret | 56 x 89 x 93 mm |
| Egyéb funkciók | szünetmentesíthető, LED visszajelzés, biztosított ki és bemenet, szűrt kimenet, rövidzár védelem, állítható kimeneti feszültség, mélykisülés elleni védelem |
| Javasolt felhasználás | vagyonvédelmi és beléptető rendszerek tápellátására |
| Szerelési mód | DIN sínre |
| Telepítés helye | beltér, fedett száraz helyen |
|---|---|
| Kompatibilis kiegészítők | akkumulátorok |
| Akkumulátor töltési áram | 0,25 A (akkumulátor feszültségének növekedésével csökken) |
| Javasolt akkumulátor csere ciklusa | biztonságtechnikai alkalmazásban 1 év |
| Tárolási kondíciók | -30°C ~ +80°C |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C ~ +50°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | 20% ~ 80% |
| Bruttó súly | 0,3 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...