E12W műanyag 30°-os felületre szerelhető keret
Letöltések
További adatok
| Anyaga | műanyag |
|---|---|
| Konzol funkciója | kaputelefon esztétikus szerelése |
| Méret | 146 × 71 × 37 mm |
| Kompatibilis kaputelefon | E12W |
| Bruttó súly | 0,144 kg |
| Garancia | 24 hónap |
|---|---|
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | AKUVOX |
| Termék kategória | E+ |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...
