Süllyesztetten szerelhető NC nyitásérzékelő - keskeny - széles peremes - fém
Az EB-143 egy süllyesztetten szerelhető keskeny, széles peremes, szemből csavarral rögzíthető, fém nyitásérzékelő. Reed relés NC kontaktus (2 vezetékes), tehát zárt ajtó esetén ad rövidzárat. Ideális beléptető rendszerek számára az ajtóállapot visszajelzésére
Letöltések
További adatok
| Nyitásérzékelő típusa | NC (zárt ajtó esetén rövidzár), Reed-relés |
|---|---|
| Maximális érzékelési távolság | 15 mm |
| Bekötés típusa | vezetékes |
| Érzékelő mérete | Ø19 x 26 mm |
| Terhelhetőség | 0,1 A @ 12 V DC (0,12 W) |
| Furat mérete | Ø8,1 x 28 mm |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Javasolt felhasználás | műanyag ajtókhoz, fa ajtókhoz |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Bruttó súly | 0,02 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...