Egylábú félautomata ejtőkaros forgóvilla - Két áthaladási út - INOX - ZKTeco - PRO
Leírás
A forgóvillák a beléptetés legjobb eszközei, használatukkal könnyedén és ellenőrzötten bonyolíthatja le személyek be- és kiléptetését. Alkalmas irodaházakba, iskolákba, gyárakba, hotelekbe.
A félautomata forgóvillák kialakításuknak és működésüknek köszönhetően strapabíróbbak, így akár nagyobb igénybevételű helyekre (iskolák, gyárak) is alkalmasak. Ejtőkaros kivitelnek köszönhetően vészjelzés vagy áramszünet esetén szabad áthaladást biztosít.
Szerződés esetén hosszabb távú, akár helyszíni garanciát is vállalunk. Az eszközt esőtől védett helyre kell telepíteni.
Ingyenesen kiszállítjuk Magyarországon belül!

További adatok
| Tápfeszültség (V) | 100 - 230 V |
|---|---|
| Táp típusa | AC |
| Fogyasztás (W) | 60 W |
| Test kivitele | szálcsiszolt INOX - SUS304 |
| Test mérete | 330 x 600 x 1360 mm |
| Kar mérete és típusa | 500 mm (szálcsiszolt) |
| Kar keresztmetszete | ø38 mm |
| Kar terhelhetősége | kar közepén 80 kg, kar végén 40 kg |
| Rugós visszatérítés | van (átforduláskor pozícionálást segíti elő) |
| Reteszelhető? | átfodrulás után automatikusan |
| Termékcsalád | fél-automata, egylábú, forgóvilla |
| Automatikus visszazárás | DIP kapcsolókkal állítható (gyárilag 5 mp) |
| Visszazárás késleltetése | 5-60 mp |
| Programozási lehetőségek | vezérlőről manuálisan |
| Nyitási lehetőség | (NO - száraz kontaktus) |
| Áthaladási irány | 2 x kétirányú |
| Áthaladási sebesség | 25 - 48 fő/perc |
|---|---|
| Áthaladási szélesség | 550 mm |
| Vészhelyzeti üzemmód | áramszünet vagy vészjel esetén leejti a kart |
| Beépített LED működésjelzés | felül (dinamikus) |
| Csomag tartalma | forgóvilla test, karok |
| Kompatibilis kiegészítők | távirányító modul, BXC-SPIDER - RS485 kommunikátor |
| Javasolt felhasználás | közepes igénybevétel |
| Telepítés helye | beltér, kültér (esővédett) |
| Víz- és por elleni védelem | IP54 |
| Környezeti hőmérséklet | -28°C ~ +60°C |
| Bruttó súly | 63 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | ZKTeco |
| Termék kategória | B+ |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...



