Beépíthető Wiegand segédolvasó - MIFARE
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Olvasható kártya | 13,56 MHz MIFARE |
| Kommunikáció | Wiegand |
| Olvasó háza | ház nélküli |
| Wiegand kimenet bitszáma | 26/34 bit |
| Olvasási távolság | ~5 cm |
| Biometrikus azonosítás | Nem |
| Kódbillentyűzet | Nem |
| Kódbillentyűzet megvilágítás | Nem |
| LED | Nem |
| Buzzer | Igen |
| Védelmi mutató | nincs besorolás |
|---|---|
| Telepítési hely | beltér |
| Szerelés | beépíthető |
| Tápfeszültség | 9-16 V DC |
| Áramfelvétel | <30 mA |
| Méret | panel: 65 × 34 × 10 mm |
| Működési hőmérséklet | -45°C ~ +60°C |
| Páratartalom tűrés | 0% ~ 90% |
| Egyéb tulajdonság | beépíthető például forgóvillába, kaputelefonba, vagy falba |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...