Árammegszakító - nem RFID - fehér
Leírás
Hotelszobai árammegszakítók egyszerre gondoskodnak a takarékos áramfogyasztásról és a biztonságról, telepítésük és használatuk egyaránt rendkívül egyszerű.
Amennyiben az árammegszakító kártyatartójában el van helyezve kártya, az árammegszakítóra kötött eszközök megkapják a hálózati feszültséget, a kártya elvétele után azonban a beállított időzítésnek megfelelő időtartam elteltével az árammegszakító reléje kapcsol, így a rákötött eszközök a továbbiakban nem lesznek áram alatt.
Nagyobb terhelés alatti használat esetén (pl. komplett lakás vagy ház áramellátása) külön mágneskapcsoló használata szükséges.
Letöltések
További adatok
| Szín | fehér |
|---|---|
| Termék kategória | D |
| Szerelési mód | süllyesztve szerelhető |
| Méret | 85,5 x 85,5 x 40 mm |
| Kártya formátum | 125kHz EM, 13,56MHz MIFARE, 125kHz HID, 13,56MHz MIFARE DESFIRE, 125kHz TEMIC , 13,56MHz ADEL MIFARE, 860~960 MHz UHF EPC-GEN2 |
| Tápfeszültség | 180 - 250 V AC |
| Terhelhetőség | 40 A |
|---|---|
| Időzítés | 15-30 mp |
| Kompatibilis kiemelőkonzol | Kiemeléshez: MBB-800B-P, MBB-800B-PM Süllyesztéshez: ABK-802+R, ABK-802+K |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...