RFID kulcs HT4168 chippel - zöld
IDT-2000EM-gn - RFID kulcs HT4168 chippel - zöld
Az RFID alapú rendszerek a legmagasabb szintű biztonságot garantálják. Ezekhez a beléptetők működéséhez szükséges kiegészítő eszközök a proximity RFID kártyák, kulcstartók, karkötők.
Az IDT-2000EM egy proximity RFID tag, csak olvasható, 125 kHz-es EM chippel. Kis méretének és kulcstartó gyűrűjének köszönhetően, könnyedén, akár a kulcscsomón is tárolhatja. A tag-en dombornyomással szerepel a kód a kód.
Használata rendkívül egyszerű, néhány centiméterre tartva az olvasó antennájától tudja működtetni az olvasó reléjét.
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Chip típusa | 125 kHz EM HT4168 |
| RFID kód hossza | 26 bit |
| Memória típusa | csak olvasható |
| Típusa | csepp alakú kulcstartó |
| Rányomtatott kód | Nem |
| Méret | 37 × 28 × 8 mm |
| Minimális rendelhető darabszám | 1 db |
|---|---|
| Darabszám gyári csomagolásban | 100 db / zacskó |
| Kompatibilis olvasó | minden 125 kHz EM olvasó |
| Egyéb tulajdonság | 7-féle színben kapható, dombornyomott kód |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...