Karóra típusú RFID EM 125 kHz, HT4168 chippel - Sárga
IDT-4009EM-yo - Karóra típusú RFID EM 125 kHz, HT4168 chippel - sárga
Az RFID alapú rendszerek a legmagasabb szintű biztonságot garantálják. Ezen beléptetők működéséhez szükséges kiegészítő eszközök a proximity RFID kártyák, kulcstartók, karkötők.
Az IDT-4009EM egy proximity RFID szilikon karkötő, 125 kHz EM típusú olvasókhoz. Szilikon karkötő kivitelének köszönhetően mindig magunknál tarthatjuk, vízálló, így akár uszodák, strandok szekrénynyitójaként is tökéletes lehet. Több féle színben kapható, fém csatjának köszönhetően pedig újra felhasználható. Használata rendkívül egyszerű, néhány centiméterre tartva az olvasó antennájától tudja működtetni az olvasó reléjét.
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Chip típusa | 125 kHz EM HT4168 |
| RFID kód hossza | 26 bit |
| Memória típusa | csak olvasható |
| Típusa | karóra |
| Rányomtatott kód | Nem |
| Méret | 40-65 ø (szíjjal állítható) × 35 × 5 mm |
|---|---|
| Minimális rendelhető darabszám | 1 db |
| Kompatibilis olvasó | minden 125 kHz EM olvasó |
| Egyéb tulajdonság | állítható szíj, ideális strandokra, uszodákba, többször használatos, 5-féle színben kapható |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...