Karóra típusú RFID MIFARE (13,56 MHz) chippel - kék
IDT-4009MF-bl - Karóra típusú RFID MIFARE (13,56 MHz) chippel - kék
Az RFID alapú rendszerek a legmagasabb szintű biztonságot garantálják. Ezen beléptetők működéséhez szükséges kiegészítő eszközök a proximity RFID kártyák, kulcstartók, karkötők.
Az IDT-4009MF egy proximity RFID szilikon karkötő, 13,56 MHz MIFARE típusú olvasókhoz. Szilikon karkötő kivitelének köszönhetően mindig magunknál tarthatjuk, vízálló, így akár uszodák, strandok szekrénynyitójaként is tökéletes lehet. Több féle színben kapható, fém csatjának köszönhetően pedig újra felhasználható. Használata rendkívül egyszerű, néhány centiméterre tartva az olvasó antennájától tudja működtetni az olvasó reléjét.
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Chip típusa | 13,56 MHz MIFARE S50 |
| RFID kód hossza | 34 bit |
| Memória típusa | csak olvasható |
| Típusa | karóra |
| Rányomtatott kód | Nem |
| Méret | 40-65 ø (szíjjal állítható) × 35 × 5 mm |
|---|---|
| Minimális rendelhető darabszám | 1 db |
| Kompatibilis olvasó | minden 13,56 MHz MIFARE olvasó |
| Egyéb tulajdonság | állítható szíj, ideális strandokra, uszodákba, többször használatos, 4-féle színben kapható |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...