Működésjelző lámpa - 2 üzemmóddal
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | felületre, csavarkötéssel |
|---|---|
| Anyaga | műanyag |
| Javasolt felhasználás | gépjármű beléptetésnél használható |
| Tápfeszültség (V) | 12 - 265 V |
| Táp típusa | AC/DC |
| Kompatibilis sorompó | BXB-E10-es szervomotoros széria, BXB-S20-as szervomotoros széria, BXB-S20-as gyors szervomotoros széria, BXB-S18-as szervomotoros széria |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C ~ +60°C |
|---|---|
| Bruttó súly | 0,15 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártó | BOOMX |
| Termék kategória | H |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...