Szerelő aljzat Ø16 mm-es nyomógombhoz, kábellel
Letöltések
További adatok
| Működési mód/Eszköz típusa | Aljzat |
|---|---|
| Süllyesztési méret | Ø16 x 22 mm |
| Környezeti hőmérséklet | -20°C - +60°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Ház anyaga | műanyag ABS |
| Anyaga | Műanyag és fém |
|---|---|
| Méret | 22 x 20 mm plusz 15 cm a kábelek |
| Bruttó súly | 10 gr |
| Kompatibilis eszközök | Ø16-os nyomógombok |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...