Állítható szögű felületre szerelhető konzol Akuvox R20A kültéri egységhez
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | felületre |
|---|---|
| Felülete | porfestett |
| Anyaga | fém |
| Konzol funkciója | kaputelefon esztétikus szerelése |
| Méret | 137 × 78 mm |
| Kompatibilis kaputelefon | R20A |
| Bruttó súly | 0,316 kg |
|---|---|
| Garancia | 24 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | AKUVOX |
| Termék kategória | E+ |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...
