E12W kaputelefon esővédő keret
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | felületre |
|---|---|
| Anyaga | fém |
| Konzol funkciója | kaputelefon esővédő |
| Méret | 152 × 74 × 51 mm |
| Kompatibilis kaputelefon | E12W |
| Rögzítési pontok száma | 5 db |
| Bruttó súly | 0,333 kg |
|---|---|
| Garancia | 24 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | AKUVOX |
| Termék kategória | E+ |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...
