Keskeny sorompó kar - gyorssorompókhoz - 3 m
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | csavarkötéssel |
|---|---|
| Felülete | festett |
| Anyaga | aluminium ötvözet |
| Kar mérete és típusa | 3 m egyenes |
| Kar keresztmetszete | 40 x 80 mm |
| Kompatibilis sorompó | BXB-S20-as szervomotoros széria |
| Kompatibilis kiegészítők | védő gumi, LED szalag |
|---|---|
| Rögzítési pontok száma | 2 db |
| Bruttó súly | 2,5 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártó | BOOMX |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...