OUTLET: Wiegand segédolvasó 26 bit - EM
Leírás
A Wiegand proximity segédolvasók alkalmas eszközök nagy biztonságú beléptető rendszerek kiegészítő elemeinek. A Wiegand szabvány rendkívül egyszerű, akár 50 méterig is kábelezhető, az egyik legelterjedtebb interfész beléptetőrendszereknél.
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | H |
|---|---|
| Olvasható kártya | 125 kHz EM |
| Kommunikáció | Wiegand |
| Olvasó háza | műanyag |
| Wiegand kimenet bitszáma | 26 bit |
| Olvasási távolság | 3 ~ 10 cm |
| Biometrikus azonosítás | Nem |
| Kódbillentyűzet | Igen |
| Kódbillentyűzet formátuma | 8 bit |
| Kódbillentyűzet megvilágítás | Nem |
| LED | Igen |
| Buzzer | Igen |
| Védelmi mutató | IP64 |
|---|---|
| Telepítési hely | kültér (esővédelemmel) |
| Szerelés | felületre |
| Tápfeszültség | 6-14 V DC |
| Áramfelvétel | 70 mA |
| Méret | 86 × 86 × 22 mm |
| Működési hőmérséklet | -20°C ~ +65°C |
| Páratartalom tűrés | 20% ~80% |
| Egyéb tulajdonság | Kifutó termék, utolsó darabok |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE, DOC, RoHS, FCC |
| Gyártó | ZKTeco |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...