Kimagasló felületű Ø16 mm-es nyomógomb 28 mm széles pajzzsal-NO - kék LED
PBK-A-16-NO(LED)-bl
A PBK-A-16-NO(LED)-bl egy kimagasló felületű Ø16 mm-es nyomógomb kék LED gyűrűvel, mely 90 x 28 mm-es, rozsdamentes szálcsiszolt acélpajzzsal rendelkezik.
IP65-ös felületi védelmének köszönhetően akár kültérre is szerelhető.
IP65-ös felületi védelmének köszönhetően akár kültérre is szerelhető.
Nettó:
3 500 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
4 445 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Leírás
A kimagasló felületű nyomógombok többféle kivitelben, formában és méretben elérhetők. Lehetnek önállóan vagy pajzzsal szereltek, egy dolog viszont mindegyikben közös, beépítésük és használatuk is nagyon egyszerű. Ezek a nyomógombok fizikai kialakításuk és működésük miatt, még rövidtávon sem alkalmasak elektromechanikus-, elektromágneses zárak közvetlen vezérlésére és feszültség kimenetek jelátadására. Még akkor sem, ha a terhelési adatok alapján megfelelhetnek. Ilyen megoldásokra relék és relémodulok áramköri beiktatása szükséges, vagy beléptető panelek és vezérlők relé kimeneteihez használhatók. Abban az esetben ideálisak, ha egy ajtónál csak az egyik irányban van szükség az átjárás korlátozására, de a másik irányból bárki szabadon közlekedhet.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 5 mA |
| Maximális áramfelvétel (A) | 5 mA |
| Működési mód/Eszköz típusa | Nyomógomb |
| Kapcsoló típusa | Nyomólapka |
| Kapcsolás típusa | NO |
| Kapcsolók száma | 1 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 2A @ 36V DC |
| LED típusa | Egyszínű |
| LED színe | Kék |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Nem |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Pajzs mérete | 90 x 28 mm |
| Süllyesztési méret | Ø16 x 22 mm |
|---|---|
| Környezeti hőmérséklet | -30°C - +55°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
| Víz- és por elleni védelem | IP65 kapcsoló felületére |
| Ütésállóság | Nincs |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Ház anyaga | fém és műanyag ABS |
| Anyaga | Műanyag és fém |
| Méret | 90 x 28 x 24 mm |
| Bruttó súly | 49 gr |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...