Mini fémházas vízállós wiegand 26/34 EM 125 kHz segédolvasó
Az U-MC1EM egy kisméretű fémházas vízálló kivitelű segédolvasó.
Kompakt méreténe kköszönhetően jól használható szűk, keskeny helyeken történő telepítéshez.
Fémötvözet burkolata ellenáll a mechanikai sérüléseknek, IP 68 védetségének köszönhetően kűl és beltéren egyaránt felszerlhető.
Extrém széles működési hőmérséklet tartomány.
Egyszerű falonkívüli telepítés. Állítható protokol wiegand 26 vagy 34 bítes kommunikáció.
Leírás
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Típusa | RFID olvasó |
| Vezérlő háza | fém házas |
| Olvasható kártyák típusa | EM |
| Olvasható frekvencia | 125 kHz |
| Kódbillentyűzet | Nem |
| Szerelési mód | felületre szerelhető |
| Telepítés helye | kültér (extrém) |
| Védelmi mutató (por / vízállóság) | IP68 |
| Vandálbiztos | fém házas |
| Kommunikációs lehetőségek | Wiegand olvasóként működik |
| Wiegand kimenet bitszáma | 26/34 bit |
| Feszültség | 9-12 V DC |
| Áramfelvétel | <30mA |
|---|---|
| Méret | 57,5 x 57,5 x 22,5 mm |
| Olvasási távolság | 20 ~50 mm |
| LED | Igen |
| Buzzer | Igen |
| Kimenetek | Wiegand |
| Nyitási módok | csak kártya |
| Bistabil nyitás | Nem |
| Képernyő / kijelző | Nem |
| Működési hőmérséklet | extrame -40 ~ +60 °C |
| Páratartalom tűrés | 10-90% (relatív) |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Gyártó | SIB |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...