MP-35/16-P Nyomógomb és kapcsoló pajzs piktogrammal 35 mm széles 16 mm-es furattal
Az MP-35/16-P egy szálcsiszolt rozsdamentes acél pajzs gravírozott piktogrammal, mely kompatibilis minden általunk forgalmazott 16 mm furatátmérőjű nyomógombbal, kapcsolóval. A csomag a felfogatáshoz szükséges csavart nem tartalmazza.
Letöltések
További adatok
| Működési mód/Eszköz típusa | Szerelő pajzs |
|---|---|
| Pajzs mérete | 90 x 35 mm |
| Pajzs furatátmérő | 16 mm |
| Szerelési mód | süllyesztve, felületre |
| Anyaga | Fém |
| Méret | 90 x 35 x 2 mm |
| Bruttó súly | 48 gr |
|---|---|
| Kompatibilis eszközök | 16 mm-es nyomógombok |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...