MP-86/22 Nyomógomb és kapcsoló pajzs 86 mm széles 22 mm-es furattal
Letöltések
További adatok
| Működési mód/Eszköz típusa | Szerelő pajzs |
|---|---|
| Pajzs mérete | 86 x 86 mm |
| Pajzs furatátmérő | 22 mm |
| Szerelési mód | süllyesztve, felületre |
| Anyaga | Fém |
| Méret | 86 x 86 x 2 mm |
| Bruttó súly | 109 gr |
|---|---|
| Kompatibilis eszközök | 22 mm-es nyomógombok |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...