Műanyag mikrokapcsolós nyomógomb, dupla billenő kapcsolóval, 2xNO/NC kimenettel, 86 x 86 mm
A PE2 egy süllyesztve szerelhető műanyag nyomógomb, dupla billenő kapcsolóval rendelkezik, melynek a felületébe foszforeszkáló mikro felületek vannak beépítve. 86 x 86 mm-es fehér burkolatú, impulzus működésű billenő gombok. Mindkét kapcsoló NO/NC kimenettel rendelkezik, melyek csavaros bekötéssel rendelkeznek.
További adatok
| Működési mód/Eszköz típusa | Nyomógomb |
|---|---|
| Kapcsoló típusa | Mikrokapcsoló |
| Kapcsolás típusa | NO/NC |
| Kapcsolók száma | 2 |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 10A @ 250V AC |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Nem |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Süllyesztési méret | 56 x 58 x 15 mm |
| Környezeti hőmérséklet | -10°C - +55°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
| Víz- és por elleni védelem | nincs besorolás |
| Ütésállóság | Nincs |
| Szerelési mód | süllyesztve |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér |
| Ház anyaga | műanyag ABS |
| Anyaga | Műanyag és fém |
| Méret | 86 x 86 x 30 mm |
| Bruttó súly | 87 gr |
| Kompatibilis eszközök | MBB-800B-P |
| Gyártó | SILIN |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...