Kimagasló felületű Ø19 mm-es bistabil nyomógomb 86 mm széles pajzzsal-NO/NC piros-zöld LED
A PBK-C-19L-NONC-rdgn egy egyszerű kimagasló felületű Ø19 mm-es bistabil nyomógomb, piros-zöld színű LED gyűrűvel a gomb körül, mely 86 x 86 mm-es, rozsdamentes szálcsiszolt acélpajzzsal rendelkezik.
IP65-ös felületi védelmének köszönhetően akár kültérre is szerelhető.
Leírás
A kimagasló felületű nyomógombok többféle kivitelben, formában és méretben elérhetők. Lehetnek önállóan vagy pajzzsal szereltek, egy dolog viszont mindegyikben közös, beépítésük és használatuk is nagyon egyszerű.
Ezek a nyomógombok fizikai kialakításuk és működésük miatt, még rövidtávon sem alkalmasak elektromechanikus-, elektromágneses zárak közvetlen vezérlésére és feszültség kimenetek jelátadására. Még akkor sem, ha a terhelési adatok alapján megfelelhetnek. Ilyen megoldásokra relék és relémodulok áramköri beiktatása szükséges, vagy beléptető panelek és vezérlők relé kimeneteihez használhatók. Abban az esetben ideálisak, ha egy ajtónál csak az egyik irányban van szükség az átjárás korlátozására, de a másik irányból bárki szabadon közlekedhet.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 12 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Nyugalmi áramfelvétel (A) | 10 mA |
| Maximális áramfelvétel (A) | 10 mA |
| Működési mód/Eszköz típusa | Nyomógomb |
| Kapcsoló típusa | Nyomólapka |
| Kapcsolás típusa | NO/NC |
| Kapcsolók száma | 1 |
| LED típusa | Kétszínű |
| LED színe | Piros/zöld |
| Vezérelt kimenet időzíthető | Nem |
| Szabotázsvédelem | nincs |
| Pajzs mérete | 86 x 86 mm |
| Süllyesztési méret | Ø19 x 39 mm |
| Környezeti hőmérséklet | -30°C - +55°C |
|---|---|
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 95% |
| Víz- és por elleni védelem | IP65 kapcsoló felületére |
| Ütésállóság | Nincs |
| Szerelési mód | süllyesztve |
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Ház anyaga | fém és műanyag ABS |
| Anyaga | Műanyag és fém |
| Méret | 86 x 86 x 42 mm |
| Bruttó súly | 130 gr |
| Kompatibilis eszközök | M86-42-1 |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...