OUTLET: RFID gyűrűs kulcstartó EM4100 (125kHz) chippel - zöld
Outlet termék, utolsó darabok! Kérjük vásárlás előtt érdeklődjön a rendeles@yli.hu e-mail címen, vagy a +36-1-406-98-08 -as telefonszámon az elérhető készletről.
Az IDT-2400EM egy gyűrű alakú RFID tag 125kHz EM - HT4168 chippel, típusú olvasókhoz.
Kis méretének és kulcstartó gyűrűjének köszönhetően könnyedén akár kulcscsomón is tárolhatja.
Leírás
Az RFID alapú rendszerek a legmagasabb szintű biztonságot garantálják. Ezen beléptetők működéséhez szükséges kiegészítő eszközök a proximity RFID kártyák, kulcstartók, karkötők.
Más EM tagekhez, kártyákhoz hasonlóan a kód rá van nyomtatva a kártyára.
Többféle színben kapható, használata rendkívül egyszerű, néhány centiméterre tartva az olvasó antennájától tudja működtetni az olvasó reléjét.
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | H |
|---|---|
| Chip típusa | 125 kHz EM HT4168 |
| RFID kód hossza | 26 bit |
| Memória típusa | csak olvasható |
| Típusa | gyűrű formájú kulcstartó |
| Rányomtatott kód | Igen |
| Méret | 42 × 34 × 5 mm |
| Minimális rendelhető darabszám | 1 db |
|---|---|
| Darabszám gyári csomagolásban | 100 db / zacskó |
| Kompatibilis olvasó | minden 125 kHz EM olvasó |
| Egyéb tulajdonság | 7-féle színben kapható, kulcscsomóra rögzíthető |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...