Mikrohullámú akadályérzékelő radar - járművek és személyek jelenlétének érzékelésére - mobilalkalmazás - ZKTeco
A PB-VR10-PRO egy nagy pontosságú, mikrohullámú érzékelő járművek és személyek jelenlétének érzékelésére. Kialakítható rácsukás elleni védelem, vagy használható az automatikus nyitás megvalósítására is. Az akadályérzékelési pontosság 2 cm.
Sorompóra vagy tartóra szerelhető. A hurokérzékelőkkel vagy fotocellákkal összehasonlítva az akadályérzékelő telepítése rendkívül egyszerű és kevesebb erőforrást igényel.
Leírás
Működési elve: jelenlét érzékelés - beállított területen
Segítségével megakadályozható, hogy ameddig személy vagy gépjármű a radar érzékelési zónájában tartózkodik, a sorompó bezáruljon, ezzel is csökkentve a balesetek kockázatát.
Mobilalkalmazással beállítható az érzékelési terület, valamint a "super parameters" menüben állíthatóak a relé kimenetek típusa is.
Javasolt felhasználás: Ha az érzékelés a egy zónában szükséges: rácsukódás elleni védelemre kiváló.
A termék IP67-es védelmi besorolással rendelkezik, valamint működését a külső időjárási viszonyok nem befolyásolják.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 10 - 16 V |
|---|---|
| Táp típusa | DC |
| Tápigény | állandó |
| Maximális áramfelvétel (A) | 200 mA |
| Fogyasztás (W) | 2,5 W |
| Érzékelő típusa | mikrohullám (MW), jelenlétérzékelő, mozgásérzékelő |
| Frekvencia | 79 GHz |
| Bekötés típusa | vezetékes |
| Működési módok | érzékelés esetén a vezérelt kimeneten jelet ad, érzékelés esetén a kimeneten megszakad a jel |
| Vezérelt kimenet típusa | 2 relé (NO-NC-COM) |
| Vezérelt kimenet terhelhetősége | 30V DC @ 0,1A |
| Telepítési magasság | 0,65 - 0,8 m (ajánlott) |
| Maximális érzékelési távolság | 1 - 6 m |
| Maximális MW érzékelési terület | ~ 6m2 (1 x 6 m) |
|---|---|
| Ház anyaga | műanyag ABS |
| Méret | 107,5 x 73 x 33 mm |
| Szerelési mód | felületre |
| Javasolt felhasználás | gépjármű beléptetésnél használható, rácsukódás elleni védelem megvalósítására |
| Telepítés helye | kültér |
| Csomag tartalma | érzékelő |
| Víz- és por elleni védelem | IP67 |
| Környezeti hőmérséklet | -45°C ~ +85°C |
| Bruttó súly | 0,3 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Gyártó | ZKTeco |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...