PS LOCK szekrényzár - kódos - önálló működés - értékmegőrző mód (free)
Leírás
A PSLOCK szekrény- és értékmegőrző zárak a magyar piacon egyedülálló termékek. Ideális hotelekbe, edzőtermekbe, wellness központokba, ékszer és óra üzletekbe, bevásárlóközpontokba. Cégünk forgalmaz számzáras és RFID kártyával nyitható szekrényzárakat egyaránt.
- Az eszköz értékmegőrző módban (free) működik, tehát a nyitott szekrényt be lehet zárni egy RFID taggel, és ugyanazzal lehet kinyitni.
- Mester kód beállítható, amivel az eszköz kinyitható, amennyiben a nyitókódot elfelejtették.
- Memória kapacitása értékmegőrző módban: mester kód (1 db) - felhasználó kód (tetszőleges számú).
- Bármely cégünk által forgalmazott 125 kHz-es (EM4100, EM4305) tagekkell használhatóak.
Letöltések
További adatok
| Tápfeszültség (V) | 3 V |
|---|---|
| Táp típusa | elem (1 x CR123A) |
| Működési módok | önálló (stand-alone), normál mód (fix) |
| Nyitási lehetőség | kód |
| PIN hossza | 4 számjegy |
| Programozási lehetőségek | billentyűzet |
| Memória kapacitása | mester: 1 kód | felhasználó: ∞ kód |
| Nyitási irány (DIN 107) | univerzális |
| Felhasználási terület | szekrények |
| Szerelési mód | felületre |
| Csomag tartalma | zártest, ellenoldal, kódtasztatúra, elem(ek) |
| Interax (kilincs-kulcsközép) távolság - DIN | DIN |
| Telepítés helye | beltér |
| Automatikus visszazárás (tényleges nyitás nélkül) | 3 mp |
| Rögzítési pontok távolsága | 48 x 48 mm |
|---|---|
| Külső egység mérete | 60 x 60 x 4 mm |
| Belső egység mérete | 60 x 60 x 22 mm |
| Csap/nyelv alakja | henger |
| Ajtó maximális vastagsága | 20 mm |
| Várható élettartam (megfelelő karbantartással) | 25.000 nyitás (új elemmel) |
| Figyelmeztetések | merülő akkumulátor (LED) |
| Környezeti hőmérséklet | 5°C ~ +35°C |
| Páratartalom tűrés (nem lecsapódó) | max. 90% |
| Bruttó súly | 0,29 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | PSLock |
| Termék kategória | G |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...