Süllyesztő konzol R20A kültéri egységhez
Letöltések
További adatok
| Szerelési mód | süllyesztve |
|---|---|
| Felülete | szálcsiszolt |
| Anyaga | aluminium ötvözet, műanyag |
| Konzol típusa | süllyesztő konzol |
| Konzol funkciója | kaputelefon esztétikus szerelése |
| Méret | 189 x 120 x 56 mm |
| Kompatibilis kaputelefon | R20A |
| Rögzítési pontok száma | 4 db |
|---|---|
| Rögzítési pontok távolsága | 60 x 55 mm |
| Bruttó súly | 0,9 kg |
| Garancia | 24 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | AKUVOX |
| Termék kategória | E+ |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...
