Rugós Kilincs és eltolt gomb pár 28mm széles pajzzsal
YH-D45L-85-28MM
Az YH-D45L-85-28MM egy esztétikus, kívül eltolt fix gomb, belül rugós kilincs pár 28 mm széles pajzzsal, INOX kivitelben, EURO-PROFIL-os cilinderhez.A rugós kilincs fordítható, így jobbos és balos kivitelben is egyszerűen szerelhető, a kilincs-zár távolsága 85 mm.
Nettó:
13 200 Ft
+ ÁFA
Bruttó:
16 764 Ft
Nettó:
+ ÁFA
Bruttó:
Listaár:
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Kilincs típusa | Fix gomb- rugós kilincs pár |
| Szerelési mód | Kétoldalas |
| Eltolás mértéke | 45°-ban eltolt |
| Rögzítési pontok száma | 2 |
| Gombközép és zárközép távolsága | 85 mm |
| Tengely profilja | 8x8 mm |
|---|---|
| LED | Nem |
| Anyaga | INOX |
| Egyéb tulajdonság | 28mm széles pajzs |
| Tanusítvány | CE |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...