Cseppálló (IP66), hibrid Wiegand segédolvasó - EM, HID, MIFARE
Leírás
S3-RX - Cseppálló (IP66), hibrid Wiegand segédolvasó - EM, HID, MIFARE
Az S3-RX egy Wiegand segédolvasó esztétikus műanyag házban, amely 125 kHz-es EM és HID, valamint 13,56 MHz-es MIFARE kártyák olvasására képes, és 26~37 biten kommunikál. LED-es visszajelzéssel és csipogóval rendelkezik. Ideális megoldás szinte bármilyen kisebb, vagy nagyobb beléptető, vagy munkaidő nyilvántartó rendszer kiegészítésére. IP66-os védelmi mutatójának köszönhetően kültérre is alkalmas választás.
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Olvasható kártya | 125 kHz EM, 125 kHz HID, 13,56 MHz MIFARE |
| Kommunikáció | Wiegand |
| Olvasó háza | műanyag |
| Wiegand kimenet bitszáma | 26 ~ 37 bit |
| Olvasási távolság | 3 ~ 8 cm |
| Biometrikus azonosítás | Nem |
| Kódbillentyűzet | Nem |
| Kódbillentyűzet megvilágítás | Nem |
| LED | Igen |
| Buzzer | Igen |
| Védelmi mutató | IP66 |
| Telepítési hely | kültér (védelem nélkül) |
|---|---|
| Szerelés | felületre |
| Tápfeszültség | 9-24 V DC |
| Áramfelvétel | 25 mA |
| Méret | 120 × 48 × 20 mm |
| Működési hőmérséklet | -40°C ~ 60°C |
| Páratartalom tűrés | 10% ~ 95% |
| Egyéb tulajdonság | HID kártyák esetén 26 ~ 37 bites kommunikáció automatikusan állítva, EM és MIFARE kártyák esetén fixen 26 bit |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE, DOC |
| Gyártó | SECUKEY |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...