Cseppálló (IP66), fém házas Wiegand segédolvasó - EM
Leírás
S5-REM - Cseppálló (IP66), fém házas Wiegand segédolvasó - EM
Az S5-REM egy Wiegand segédolvasó esztétikus műanyag házban, amely 125 kHz-es EM és HID kártyák olvasására képes, és 26 biten kommunikál. LED-es visszajelzéssel és csipogóval rendelkezik. Ideális megoldás szinte bármilyen kisebb, vagy nagyobb beléptető, vagy munkaidő nyilvántartó rendszer kiegészítésére. IP66-os védelmi mutatójának köszönhetően kültérre is alkalmas választás.
Letöltések
További adatok
| Termék kategória | B |
|---|---|
| Olvasható kártya | 125 kHz EM |
| Kommunikáció | Wiegand |
| Olvasó háza | fém |
| Wiegand kimenet bitszáma | 26 bit |
| Olvasási távolság | ~5 cm |
| Biometrikus azonosítás | Nem |
| Kódbillentyűzet | Nem |
| Kódbillentyűzet megvilágítás | Nem |
| LED | Igen |
| Buzzer | Igen |
| Védelmi mutató | IP66 |
|---|---|
| Telepítési hely | kültér (védelem nélkül) |
| Szerelés | felületre |
| Tápfeszültség | 9-24 V DC |
| Áramfelvétel | 25 mA |
| Méret | 103 × 48 × 19 mm |
| Működési hőmérséklet | -40°C ~ +60°C |
| Páratartalom tűrés | 10% ~ 95% |
| Garancia (jogi személy esetén) | 12 hónap |
| Tanusítvány | CE, DOC |
| Gyártó | SECUKEY |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés

Please wait...