Karos ajtóbehúzó termostabil hidraulikus olajjal, 40-65kg-os ajtóra
Letöltések
További adatok
| Ajtóbehúzó típusa | csuklókaros |
|---|---|
| Test kivitele | porfestett fém |
| Ajtószárny súlya | 40 - 65 kg |
| Maximális ajtószélesség | ≤ 950 mm |
| Maximális nyitási szög | 180° |
| Méret | 180 x 40 x 43 mm |
| Kar/sín hossza | 435 - 500 mm (állítható) |
| Állítási lehetőségek | záródási sebesség (15°-0°), csukódási sebesség (65°-15°) |
| Szerelési mód | felületre, ajtó fölé, nyitási oldalra, nyitással ellentétes oldalra, behúzó test a nyíló szárnyon, behúzó test a tokozaton |
| Javasolt felhasználás | közepes méretű, normál súlyú ajtók esetében, közepes szélterhelés esetében |
|---|---|
| Telepítés helye | beltér, kültér |
| Csomag tartalma | ajtóbehúzó, csuklókar, csavarkészlet |
| Kompatibilis konzolok | PB-02, PB-03 |
| Bruttó súly | 1,52 kg |
| Garancia | 12 hónap |
| Tanúsítványok | CE |
| Gyártó | SILIN |
| Termék kategória | B |
Vélemények
Még nem érkezett értékelés
Értékelés írása
Check Cash On Delivery Availability at

Please wait...